terezmadl@gmail.com

Tereza Mádlová

“Cesta je cíl.”

Průvodce mi do života vstoupil ve chvíli, kdy jsem intenzivně přemýšlela nad tím, jak najít další uplatnění pro své dosud nabyté zkušenosti a jak se dále profesně i lidsky rozvíjet ve svých facilitačních dovednostech. Naprosto se protnul s tím, co jsem hledala. Průvodce vnímám jako někoho, kdo přichází zvenčí s cílem poskytnout školním aktérům prostor ke sdílení jejich potřeb.

Po dlouholetém dobrovolničení jsem začala pracovat v mateřské školce a následně i předškolním klubu provozovaném Člověkem v tísni. Poté jsem se přesunula do Nadace Via, v níž působím nějakých 7 let. Věnuji se převážně práci s příjemci grantů – zaměřuji se na konzultace, koučink a facilitace setkání různorodých skupin. Zároveň se intenzivně podílím na přípravě a organizaci dlouhodobých konceptů vzdělávání. Aktuálně se zaměřuji hlavně na projekt Nebojme se komunální politiky.

Ráda trávím čas s rodinou, hlavně s mými malými dětmi, které mě fakt baví! Jsem fanouškem dobrých filmů, procházek se psem a rodné hroudy na Moravě. S mužem nás pojí láska k Balkánu a jeho kultuře.